FAQ Поиск Пользователи Регистрация  Вход  
Украинский KIA-клуб
Правила клубаЕжегодные взносы
Клубная символикаБлижайшая встреча

Проект изменений в ПДД

Вопросы по кредитованию,регистрации авто и прочим юридическим делам

Re: Проект изменений в ПДД

Сообщение ceratovod 07.11.10, 20:52:26

Сколько будет стоить отмазка при таких штрафах.Ненарушение пдд не освобожлает от штрафа.Если тюрьму построили,то её надо наполнять.А виноват ты тем,что здесь родился.Или от тюрьмы, от сумы, от штрафа не зарекайся.
ceratovod

профессионал

Реальное имя: sergey

Сообщение Артемий 07.11.10, 23:32:54

ceratovod писал(а):Сколько будет стоить отмазка при таких штрафах.

Как и любой товар пользующейся спросом. Не будет спроса, и товар исчезнет и плохие продавцы.
ceratovod писал(а):Ненарушение пдд не освобожлает от штрафа.

:D
Артемий

гуру

Сообщение tarass 08.11.10, 09:19:25

не буде стільки за швидкість штрафу - це нереально

а от за забирання прав при переїзді залізничних переїздів - я двома руками ЗА!!! :rul: - менше смертей дурних буде

і нехай би за їзду на червоне штрафи зробили більшими - це теж правильно
Magentis 2.0 CRDi
tarass

бывалый

Сообщение ВолодАр 08.11.10, 14:47:42

tarass писал(а):не буде стільки за швидкість штрафу - це нереально

а от за забирання прав при переїзді залізничних переїздів - я двома руками ЗА!!! :rul: - менше смертей дурних буде

і нехай би за їзду на червоне штрафи зробили більшими - це теж правильно

tarass, всее це було б правильним і дієвим у правовій країні. :( Як вже не раз наголошувалось, в цій та інших темах на форумі, непорушення ПДР неубезпечує тебе як водія від "свавілля ДАЇ". А так тобі (узагальнено) скаже ДАІшник що ти (узагальнено) їхав на червоне і що ти будеш робити, іди і доводь у суді свою правоту. Їм чим більші штрафи - тим краще ("відкат" більший). Те саме і з забиранням посвідчень водія.

Добавлено спустя 15 минут 39 секунд:
Артемий писал(а):
ceratovod писал(а):Ненарушение пдд не освобожлает от штрафа.

:D

тоді посмійся з цього (як приклад, те що дійшло до суда)
http://www.segodnya.ua/news/14098068.html
:D :D :D
ВолодАр

Сообщение Артемий 08.11.10, 16:02:54

ВолодАр
А с чего там смеяться?
С дыбила гаишника поделывающего протоколы вместо того чтобы выйти на первый перекрёсток и за час реальных накатать?
Или с дыбилов уплативших штраф по поддельному протоколу?
Я не нарушаю и штрафов не плачу. Меня и останавливают только по большим праздникам (последний раз вот на рождество).
Поэтому заявления типа "Ненарушение пдд не освобожлает от штрафа" меня действительно веселят :) .
Артемий

гуру

Сообщение ВолодАр 08.11.10, 17:06:42

Артемий писал(а):ВолодАр
А с чего там смеяться?
С дыбила гаишника поделывающего протоколы вместо того чтобы выйти на первый перекрёсток и за час реальных накатать?
Или с дыбилов уплативших штраф по поддельному протоколу?
Я не нарушаю и штрафов не плачу. Меня и останавливают только по большим праздникам (последний раз вот на рождество).
Поэтому заявления типа "Ненарушение пдд не освобожлает от штрафа" меня действительно веселят :) .

Вже прогрес - виявляеться :shock: :D :D :D ДАішники не :angel:, а бувають дибілами. По-друге, звідки Ви взяли що "дибіли уплатили штраф" і чого це вони дибіли. Дивне у Вас відношення до людей, в данному випадку в нічому не винних.
А дибіл-ДАІшник вирішив не псувати собі нерви з "дибілами-водіями", проявив "смекалку" і спокійно ваяв протоколи. :evil:
Мені здається приведений приклад відповідає тезі "Ненарушение пдд не освобожлает от штрафа".
ВолодАр

Сообщение Артемий 08.11.10, 18:13:54

ВолодАр писал(а):Вже прогрес - виявляеться

Это ты сейчас о чём?
ВолодАр писал(а):ДАішники не :angel:, а бувають дибілами.

Ну они тоже человеки, поэтому ничто человеческое им не чуждо.
ВолодАр писал(а):По-друге, звідки Ви взяли що "дибіли уплатили штраф"

Иначе приведенный пример не отвечает тезису "Ненарушение пдд не освобожлает от штрафа".
ВолодАр писал(а):і чого це вони дибіли.

Ну а кто они если платили штрафы за то что-
дибіл-ДАІшник вирішив не псувати собі нерви з "дибілами-водіями", проявив "смекалку" і спокійно ваяв протоколи. :evil:
???
ВолодАр писал(а):Дивне у Вас відношення до людей, в данному випадку в нічому не винних.

Ну вот такое я быдло, а что поделать. :)
ВолодАр писал(а):Мені здається приведений приклад відповідає тезі "Ненарушение пдд не освобожлает от штрафа".

Ну и ладно пусть тебе кажется и дальше, а я буду избегать штрафов по своему методу, он меня пока что не подводил :) .
Артемий

гуру

Сообщение tarass 08.11.10, 21:14:08

="ВолодАр"
ту найпростіше - слідувати вимогам правил, по можливості звичайно.

при останньому своєму порушенні на ФЕН ("вистрілили" в лоб то антирадар засигналізував запізно) - я розпрощався лише з фіолетовою купюрою, захотіли б більше - справа б дійшла до суду.

як на мене - простіше вивчити правила, коли я наприклад при будь-якій зупинці витягую з бардачка свої ПДР, помічені мною ж маркерами і питаю - а тепер покажіть що я порушив - питання в основному зникають.
зникають ці питання і при зустрічній вимозі "покажіть моє порушення зняте на камеру"

звичайно багатьом при зупинці інспекторами віднімає мову - але що тут зробиш - не вмієш з інспекторами розмовляти -не сідай за кермо або не виїжджай з подвіря ;)
Magentis 2.0 CRDi
tarass

бывалый

Сообщение Артемий 08.11.10, 22:16:07

tarass
tarass писал(а):при останньому своєму порушенні на ФЕН ("вистрілили" в лоб то антирадар засигналізував запізно) - я розпрощався лише з фіолетовою купюрою, захотіли б більше - справа б дійшла до суду.

Извини - ты нарушил скоростной режим, за что был остановлен ИДПС, дал ему взятку, при этом был готов идти в суд, доказывать свою невиновность, если бы сумма взятки не устроила инспектора, или он её просто не взял - я правильно тебя понял?
Артемий

гуру

Сообщение tarass 08.11.10, 22:44:08

Артемий писал(а):tarass
tarass писал(а):при останньому своєму порушенні на ФЕН ("вистрілили" в лоб то антирадар засигналізував запізно) - я розпрощався лише з фіолетовою купюрою, захотіли б більше - справа б дійшла до суду.

Извини - ты нарушил скоростной режим, за что был остановлен ИДПС, дал ему взятку, при этом был готов идти в суд, доказывать свою невиновность, если бы сумма взятки не устроила инспектора, или он её просто не взял - я правильно тебя понял?

так,
тому що швидкість була на межі - 82 км.

якби це було місто - без проблем, а це було в ситуації коли дорога йшла полем але в межах населеного пункту - небезпеки в моїх +2 км не було жодної.

... в тих місцях де дійсно потрібно патрулів - складне перехрестя, світлофори не працюють - то їх днем з вогнем не найдеш.
а там де можна зловити на дрібниці - тут їх "пруд пруди" є такий вислів
Magentis 2.0 CRDi
tarass

бывалый

Сообщение ceratovod 08.11.10, 22:57:43

Сегодня ситуация -впереди 2 грузовика,один с прицепом ,сзади 3 дебила боятся обогнать скорость 30-40 км,мигнули впереди гаи.Я не могу обогнать потому что процессия длинная и пересеку сплошную.Все тянутся,каждый что=то миркует,но смысл в чём.В том ,что движение дело коллективное и просто из за кого то ты можешь стать козлом отпущения.По телику показывали опытнейшего таксиста эмигрировавшего в Америку.Все реркрестки изучил на велосипеде,но все равно попадается на штраф.как ,говорится никогда не говори никогда.Извиняюсь,я могу ошибаться.
ceratovod

профессионал

Реальное имя: sergey

Сообщение Артемий 08.11.10, 23:23:17

Не, ну вот как тут удержаться???!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tarass писал(а):
Артемий писал(а):tarass

так,
тому що швидкість була на межі - 82 км.

якби це було місто - без проблем, а це було в ситуації коли дорога йшла полем але в межах населеного пункту - небезпеки в моїх +2 км не було жодної.

Во-первых не +2, а +22. Разницу видишь???
Во-вторых - http://www.youtube.com/watch?v=B0RUodlNjd4
tarass писал(а):... в тих місцях де дійсно потрібно патрулів - складне перехрестя, світлофори не працюють - то їх днем з вогнем не найдеш.
а там де можна зловити на дрібниці - тут їх "пруд пруди" є такий вислів

А зачем им работать, движение регулировать, если можно с таких как ты по полтинничку, за "+2" посбивать???

Не, данная тема однозначно в десятке неизменно поднимающих настроение. :D
Артемий

гуру

Сообщение tarass 08.11.10, 23:30:27

Артемий писал(а):Во-первых не +2, а +22. Разницу видишь???

Во-вторых - http://www.youtube.com/watch?v=B0RUodlNjd4

Не, данная тема однозначно в десятке неизменно поднимающих настроение. :D

1)ну раз дозволено +20 кодексом то чому б не скористатись?

2)в місті +5 км погоджуюсь, а в полі, де до найближчої хати метрів з 300 і жодного лісу чи дерев - тут ситуація інакша.
тут ще треба піхошодам задуматись як вони ХОДЯТЬ І БІГАЮТЬ ПО ДОРОЗІ
моя дружина завжди дивувалась чого це я на пішоходів "бочку кочу" постійно, до тих пір поки не сіла сама за кермо.
І ЯК ВОНА ТЕПЕР МЕНЕ РОЗУМІЄ....................
Magentis 2.0 CRDi
tarass

бывалый

Сообщение zzx 08.11.10, 23:35:38

tarass писал(а):1)ну раз дозволено +20 кодексом то чому б не скористатись?

Не треба плутати "дозволено" із "карається усним попередженням"
zzx

специалист

Реальное имя: zzx

Сообщение Артемий 09.11.10, 00:32:32

tarass писал(а):1)ну раз дозволено +20 кодексом то чому б не скористатись?

Я надеюсь, ты процитируешь статью КУоАП которая разрешает +20?
tarass писал(а):2)в місті +5 км погоджуюсь, а в полі, де до найближчої хати метрів з 300 і жодного лісу чи дерев - тут ситуація інакша.

Ситуации бывают всякие, а ты не Вольф Мессинг.
tarass писал(а):тут ще треба піхошодам задуматись як вони ХОДЯТЬ І БІГАЮТЬ ПО ДОРОЗІ

Ты, наверное, не до конца понимаешь.
Что бы там не думали пешеходы, в данном случае, ты управляешь транспортным средством, которое является источником повышенной опасности, право на управление этим самым ТС, тебе выдано с условием - неукоснительно выполнять требования ПДД.
Не нравится, сдай права, ходи пешком, перевозить себя на авто не есть жизненно необходимой вещью.
tarass писал(а):моя дружина завжди дивувалась чого це я на пішоходів "бочку кочу" постійно, до тих пір поки не сіла сама за кермо.
І ЯК ВОНА ТЕПЕР МЕНЕ РОЗУМІЄ....................

Ну как бы и не поспоришь, поведение большинства пешеходов мало чем отличается от поведения большинства водителей.
Артемий

гуру

Пред.След.

Вернуться в Юриспруденция