FAQ Поиск Пользователи Регистрация  Вход  
Украинский KIA-клуб
Правила клубаЕжегодные взносы
Клубная символикаБлижайшая встреча

Де краще купляти авто? (або "Де купували авто")

Модератор: макс

Де краще купляти авто?

АТ "Львів-Авто" (Некрасова)
4
19%
UA-Ходлинг (Богданівська)
2
10%
Ніко-захід (Липинського)
13
62%
інше
2
10%

Всего голосов : 21

Сообщение Тарас 11.10.07, 12:00:20

ггггггггг
:lol:
зато потім смачніше буде, коли сядеш за кермо...
до речі ти найблищий Кіавод до мене (по кілометражу)... :D
Тарас

разбирающийся

Сообщение Zgural 11.10.07, 14:59:57

Тарас писал(а):ггггггггг
зато потім смачніше буде, коли сядеш за кермо...
до речі ти найблищий Кіавод до мене (по кілометражу)... :D

та ні в мене ще тут сід по сусідству стоїть.

ну а що тут можна сказати. пригнали вже машинку до Стрия. Можна кругом неї походити, подивитись а виїхати :( . торба. Перспективи поки що не втішні.
Вложения
Untitled.jpg
Untitled.jpg (34.36 КБ) Просмотров: 2800
Zgural

Сообщение hodyna 11.10.07, 19:09:45

Та сама проблема! Вже тиждень не можу забрати машину. "Нема номерів!" Здається мені, що просто, :new_russian: , яка робить всі документи на NIKO-Захід просто забув(ла) табличку ділення зараз сидить дома і вчить її. :help:
KIA Cee'd 1,6 Kompass Blue.
Изображение
hodyna

новичок

Сообщение ZERO 15.12.07, 12:33:39

Де краще купувати авто?... Однозначно за кордоном! Там i жити краще! :D
ЕЗДЮЮ И РАДУЮСЬ Изображение
ZERO

словохот

Re: Де краще купляти авто? (або "Де купували авто")

Сообщение Avic 01.04.08, 21:39:37

Сьогодні забрав на НИКО KIA Cherato 2,0, сервіс непоганий, отримав знижку, непогані поради по опціям, все зробили, без проблем зробили реєстрацію в ДАЇ попередньго передзвонили і узгодили час коли буду забирати машину. Подивлюсь як буде далі. :roll:
Avic

Сообщение Avic 18.04.08, 19:28:54

А далі стало гірше! Через 2 дні перестав працювати СД приймач-програвач. Приїхав на сервіс, де з вибаченнями його зняли і пообіцяли вирішити проблему протягом тижня. Вже закінчується другий тиждень - ніякого прогресу. Сьогодні приїзджав вже третій раз - нічого конкретного, може буде через тиждень! Так що сервіс на НИКО такий самий як всюди. Хотів переговорити сьогодні з генеральним директором, але його не було, а менеджер по КИА нічого вирішити сам не може. На наступному тижні буду писати скаргу директору і в комітет захисту прав споживачів. На 28.04 записався на 0 ТО. Враженнями поділюсь. До самої машини претензій поки що не маю.
Avic

Сообщение andrej 19.04.08, 12:06:18

Avic писал(а):А далі стало гірше! Через 2 дні перестав працювати СД приймач-програвач. Приїхав на сервіс, де з вибаченнями його зняли і пообіцяли вирішити проблему протягом тижня. Вже закінчується другий тиждень - ніякого прогресу. Сьогодні приїзджав вже третій раз - нічого конкретного, може буде через тиждень! Так що сервіс на НИКО такий самий як всюди. Хотів переговорити сьогодні з генеральним директором, але його не було, а менеджер по КИА нічого вирішити сам не може. На наступному тижні буду писати скаргу директору і в комітет захисту прав споживачів. На 28.04 записався на 0 ТО. Враженнями поділюсь. До самої машини претензій поки що не маю.

Так завжди, перед купівлею все добре а потім; тільки ти б відмахався (що хочеш !!! купив і їзди собі тихо в тряпочку!!!). А яку магнітолу брав (модель будь ласка)? І до чого тут менеджер по продажу KIA? За магнітолу відповідає магазин ! Напишеш скільки за ТО взяли і обов’язково попроси перевірити геометрію задніх коліс ( в ТО 0 це не входить а вони не відрегульовані, я зробив розбіжності сильні були). І після ТО 0 перевір (сальнік полуосі ) він може підтікати, але на ТО 0 про це не кажи бо вони у разі несправності просто протирають його і ставлять на місце .
KIA Cerato 1.6i 2008 Red
andrej

собеседник

Сообщение Avic 19.04.08, 16:55:24

Магнітола називається CD програвач Prology (2 DIN), вартість - 1083 гр. Достаньо симпатична і поки працювала звук видавало непоганий. Магнітолу купив в магазині на НИКО за порадою менеджера по продажу KIA під час оформлення авто в салоні. Мені здається, що сам магазин є структурним підрозділом салону і їхня відповідальність має бути спільною. Чи я помиляюся?
Дякую за пораду щодо сальніка, але як я його побачу? Ставити на підйомник? Дивитися чи немає масляних плям на підлозі гаражу? Мабуть заїду до знайомих на СТО 7 кілоиетр (Київська траса), попрошу подивитися.
Геометрію попрошу зробити, мені взагалі здається, що машину, хоч і незначно, тягне вправо, але це може просто наші криві дороги.
Avic

Сообщение andrej 20.04.08, 11:35:47

Плям на підлозі ти не побачиш, там воно на захист капає потроху , а до знайомих обов’язково заїдь . В мене теж машину тягнуло то вліво то в право, розвал зробив стало краще . П.С. :gai: Нам треба переходити до розділу (TO у Львові) а то ми трішки вже не туди влізли :gai: .
KIA Cerato 1.6i 2008 Red
andrej

собеседник

Сообщение Sand 04.09.08, 13:46:33

andrej
перевір (сальнік полуосі ) він може підтікати

ага, в мене так і підтікав, брав на Липинського Ніко-Захід, ТО0 робив на Нєкрасова, і добре що там! Бо на Липинського так і зробили би -
просто протирають його і ставлять на місце
. Мені із-за того пильника-сальника всю піввісь міняли по гарантії...
Sand

Сообщение Dexter 01.07.10, 22:37:37

Брав свою машинку на Ніко-Захід, бо працює там одногрупник :blush: можливо і відношення було зовсім інше, задоволений. Моєї машинки на той момент в салоні не було, а дуже треба було терміново. І після спільного перекуру було вирішено їхати маршруткою в Камянець-Подільський і її звідти гнати своїм ходом. Менеджер морозився, казав, що тільки автовозом ганяють, хіба я сам буду за рульом її сюди переганяти, бо для них то нештатна ситуація. Мені вручили транзитні номера і якійсь папірчик де я там був вписаний і я з Камянця приїхав на ній на Ніко-Захід для передпродажної підготовки і на наступний день її забрав з постійним техпаспортом і прикрученими номерами. :drive:
ПС те що вони ганяють автовозами для мене показник, мій випадок виключення бо я особисто її переганяв, і то я сам на то напросився. Коли нераз по трасі бачиш як колона ланосів на транзитних номерах обганяє тебе як стоячого то потім не дивно що ті ланоси як не обкатуй а жеруть не менше 10 літрів по трасі :dash: правда зараз ніби вже ніхто так не переганяє машин, бо то антиреклама
Спор на форуме подобен Олимпиаде среди умственно отсталых:
даже если ты победил -- все равно дебил. ©
Dexter

словохот

Сообщение tarass 02.07.10, 15:14:25

якщо брати нове то як на мене різниці нема де - хіба вибрати там де ще якісь бонуси дадуть.

але коли вибираєш б/у авто - то тут вже варіанти.......... -краще брати ту машину що знаєш власника і не раз її видів
Magentis 2.0 CRDi
tarass

бывалый

Сообщение ВолодАр 04.07.10, 17:26:16

Коли збирався брати нову автівку в салоні (КІА Соул) то вибрав "салон"(гучно сказано) на вул.Некрасова і лише тільки тому що загальна вартість зі всіма допами та реєстрацією була в них нижча ніж на "Радарі"(вул.Стрийська). А автівка все одно одна і таж сама, гарантія абсолютно однакова. Правда на "Радарі" "пінилися" що вони найправдивіші офіційні дилери, а на Некрасова " то так під'.обка, вони в нас машини беруть і чекати треба довше". А на питання на скільки довше( чи не на час потрібний для перегону авто зі Стрийської на Некрасова), опускали очі і щось "булькали" собі під ніс. наскільки пам'ятаю різниця доходила до 1,5- 2 тис грн. На Некрасова безкоштовно встановлювали сигналізіцію (на вибір з трьох), допи також були дешевші, за реєстрацію брали на 600-800 грн менше. Але взяв все таки б/у 1,5 річну Прошку. :)
ВолодАр

Сообщение Dexter 10.07.10, 17:38:25

ВолодАр писал(а):Коли збирався брати нову автівку в салоні (КІА Соул) то вибрав "салон"(гучно сказано) на вул.Некрасова і лише тільки тому що загальна вартість зі всіма допами та реєстрацією була в них нижча ніж на "Радарі"(вул.Стрийська). А автівка все одно одна і таж сама, гарантія абсолютно однакова. Правда на "Радарі" "пінилися" що вони найправдивіші офіційні дилери, а на Некрасова " то так під'.обка, вони в нас машини беруть і чекати треба довше". А на питання на скільки довше( чи не на час потрібний для перегону авто зі Стрийської на Некрасова), опускали очі і щось "булькали" собі під ніс. наскільки пам'ятаю різниця доходила до 1,5- 2 тис грн. На Некрасова безкоштовно встановлювали сигналізіцію (на вибір з трьох), допи також були дешевші, за реєстрацію брали на 600-800 грн менше. Але взяв все таки б/у 1,5 річну Прошку. :)

Спор на форуме подобен Олимпиаде среди умственно отсталых:
даже если ты победил -- все равно дебил. ©
Dexter

словохот

Пред.

Вернуться в Львів