FAQ Поиск Пользователи Регистрация  Вход  
Украинский KIA-клуб
Правила клубаЕжегодные взносы
Клубная символикаБлижайшая встреча

Рульова рейка

Рульова рейка

Сообщение RobertPo 08.06.17, 10:20:40

:help:
кому приходилось міняти рульову рейку?
який каталожний номер? яка ціна і де купляли?
RobertPo

собеседник

4WD TOP

Re: Рульова рейка

Сообщение VALERIUS 08.06.17, 17:53:22

А не рано для такого возраста машины уже менять рейку? :?
VALERIUS

Вредный но справедливый

Реальное имя: Валера

Сообщение RobertPo 08.06.17, 23:17:14

VALERIUS писал(а):А не рано для такого возраста машины уже менять рейку? :?

Та фіг його знає. На трасі все норм, на бруківці чи на ямах стукотить і віддає в руль. На сто (не офіціали) сказали рульова.
Пробіг 69 тис. Читав на інших форумах що і на 5 тис міняли.
RobertPo

собеседник

4WD TOP

Сообщение VALERIUS 09.06.17, 05:54:16

И всё-таки подъедь ещё на какое-нибудь СТО пусть посмотрят.Только не на то где рейки чинят.
VALERIUS

Вредный но справедливый

Реальное имя: Валера

Сообщение Lexx7714 19.06.17, 08:29:13

VALERIUS писал(а):И всё-таки подъедь ещё на какое-нибудь СТО пусть посмотрят.Только не на то где рейки чинят.

Згідний, з VALERIUS нехай на альтернативному СТО подивляться, У мене на малому пробігу такаж фігня була, я грішив на рейку, заставив облазити і обмацати механіка все що можна і що не можна, Офіціали на Столичці заявили, що наша рейка не може гриміти, тому що в нас електропривід( фігня повна але....), тим не менше, стук після цього ТО пропав сам( ще раз кажу, не робили нічого) і так до 95тис. зараз появився стук, тоже тільки на дуже сильній гармошці або на бруківці, правда в руль не віддає,- тут я більше ніж впевнений що це шарова, мені на ТО 90 тис показували, що є невеликий люфт, та й сайленблоки передні вже здалось би поміняти. Так що на 105 думаю це все поміняти. Будеш на сервісі застав їх перевірити шарові, вони їх міняються по гарантії. Я на ТО90 провтикав 3 дні після 3-х річної гарантії, тому буду міняти за свій кошт.
Изображение
Lexx7714

специалист

Реальное имя: Taras

Сообщение hsm 24.12.17, 16:09:11

Менял рейку (убил в карпатах за несколько поездок до того, как там стали асфальт ложить нормальный). Обошлась в 16800 грн (оригинал).
hsm

познающий

Сообщение Yura 2013 04.02.18, 19:42:48

Всім привіт!
Наскільки я зрозумів по темі "рульова рейка" скарги в основному на стуки при малих швидкостях і на не рівній дорозі.
Хочу поділитися своїм досвідом її вирішення.
На своєму авто виявив відразу після придбання. Скажу відразу -авто брав з рук, з пробігом під 80 тис. і перший власник, наскільки я зрозумів - не звертав на неї уваги.
Проблема не серйозна і можна закрити на неї очі, якщо робити музику поголосніше :) Але воно реально бісить, і як більш-менш порядний власник свого авто - хочеш від неї позбавитися.
Трохи поюзавши в неті по даній темі, зрозумів що це проблема не нова, і на Спортиках 3-го покоління майже в 90% випадків рано чи пізно виявляється. (Хоча проблема ця і на інших моделях КІА та Хюндай)
Докопавшись до істини, знайшов корінь зла - звук іде від постукування хрестовини, яка знаходиться на шліцовому валу електропідсилювача керма. (скоріше за все заводський недолік).
По задумці заводу там повинна знаходитися густа силіконова змазка, яка поглинає всі вібрації і стуки. Але в реалії її недостатньо.
І навіть заміна (доречі не дешева!!!) повністю новою рульовою рейкою не гарантує вирішення даної проблеми. (Це вже зі слів офіційних дилерів - я дізнавався).
При звернення по гарантії на новому авто - офіціали, скоріше за все запропонують заміну всієї рульової рейки в зборі, іншого варіанту завод не надає.
Насправді, все виявилося набагато простіше і дану проблему можливо вирішити з бюджетом до 100 грн. (вартість спеціальної силіконової змазки приблизно 70 грн.), але однією лише змазкою тут не обійдешся і доведеться проявити трішки кмітливості - потрібно вирізати з гуми невеличку прокладку під хрестовинку електропідсилювача. (Скажу наперед - прокладку вирізав зі звичайної велокамери). Звісно, що даними процедурами не буде займатися жодна офіційна СТО дилера (їм простіше продати Вам нову рульову колонку), та й звичайна СТО навряд чи буде це робити. Отож, виходу не було - довелося робити все самому. Скажу відразу - процедура "геморойна" і якщи руки з правильного місця - все вийде. Основна проблема в тому, щоб дістатися до електропідсилювача керма і обережно його зняти, а знаходиться він на самій рульовій колонці. Щоб його дістати довелося знімати всю колонку, а це трішки проблематично, особливо коли робиш вперше. Потрібно правильно відєднати всі кліпси, гвинти, розєми (а там ще куча електроніки) та ще й так щоб нічого не зламати і потім все працювало. Саму процедуру розборки рульової колонки знайшов на ютубі, там один такий же невгамовний власник з РФ все детально показує і розказує що і як знімати.
Отже, якщо є бажання, десь 3-4 години часу і мінімальний набір ключів - вперед, все у Вас вийде. (наперед скажу - потрібен буде ключ з подовжувачем і накидними голівками - є там пару хитрих гайок, до яких рожковими не доберешся:). Кому цікава більш детальна інформація - пишіть, буду відповідати. Посилання на Ютуб постараюсь добавити вкінці. Фото можу скинути на почту. По каталожному номеру змазки, якщо потрібно теж знайду інфу.
Всім удачі!
https://www.youtube.com/watch?v=qg8RZKb5jmA
Yura 2013

гость

Реальное имя: Yura

Вернуться в Sportage 2010-2016